ברוכים הבאים לבית של TransDeluxe!

ברוכים הבאים לבית של התוכנה באתר החזק ביותר ברשת האינטרנט! TransDeluxe היא התוכנה הטובה ביותר שתמצאו על הרחבת אתר האינטרנט שלך על פני הגלובוס! תוכנה זו מסייעת מנוע החיפוש של האתר שלך אופטימיזציה על ידי הגדלת כמות התנועה שאתה מקבל על ידי 50 פעמים!

מה יכול לעשות את זה טוב יותר? TransDeluxe הוא 100% חינם ו יכולה להיות מותקנת על כל אתר אינטרנט - לא משנה איזה סוג של אתר זה!

TransDeluxe הוא אחד התסריט הקלה ביותר באינטרנט להתקין בהחלט החזקה ביותר. הנה איך זה יעזור את אתר האינטרנט שלך:

בוא נעמיד פנים כי עכשיו האתר שלך לא רק 1000 העמודים באינדקס של Google, Yahoo, MSN, וכו 'לאחר התקנת TransDeluxe, כל אחד מהדפים הללו ניתן לראות 50 + שפות! האם אתה יודע מה זה אומר? זה אומר שהאתר שלך פשוט קפץ מתוך צורך אפשרי 1000 הדפים באינדקס כדי שיהיה אפשרי 50,000 (1000 עמודים X 50 שפות) הדפים באינדקס של מנועי החיפוש.

לאחר כל כך הרבה דפים לאינדקס בשפות רבות כל כך יגדיל משמעותית את כמות התעבורה שיש לך מגיע לאתר שלך ממנועי חיפוש. זה בגלל שאתה מקבל עכשיו את כל האנשים שמחפשים את המידע הזה נמצא באתר האינטרנט שלך - אבל מי הם בעצם מחפשים בשפה אחרת (שבה אתר האינטרנט שלך הוא מתורגם עכשיו אל)! אתה יכול ללחוץ על הדגלים בחלק התחתון של אתר האינטרנט שלנו כדי לראות בדיוק איך התוכנה שלנו עובדת!

אם תתקין TransDeluxe, להתחיל מצפה יש גידול עצום במספר האנשים צפייה בפרסומות שלך, לחיצה על קישורים השותפים שלך, קבלת תרומות, שנרשמת לחברות בתשלום, ואת הצטרפותו אתר האינטרנט שלך!

ניתן ליצור קשר עם צוות התמיכה TransDeluxe כאן: [email protected]


תודה על הביקור TransDeluxe! עזרה להפיץ את השמועה על הגלריה!