Sveiki atvykę į TransDeluxe namų!

Sveiki atvykę į galingiausių svetainėje programinės įrangos interneto namuose! TransDeluxe yra geriausias programinės įrangos, kad rasite plėsti savo svetainės visame pasaulyje! Ši programinė įranga padeda savo svetainės optimizavimas paieškos sistemoms, didinant eismo suma jums iki 50 kartų!

Kas galėtų padaryti tai geriau? TransDeluxe yra 100% nemokama ir gali būti įdiegta į bet kurį tinklalapį, - nesvarbu, kokios rūšies svetainėje ji yra!

TransDeluxe yra vienas iš paprasčiausių scenarijų internete įdiegti ir neabejotinai labiausiai galinga. Štai kaip tai padės atlikti savo svetainę:

Tarkime, kad dabar savo svetainę turėjo tik 1000 puslapių indeksuojami Google, Yahoo, MSN ir tt Įdiegus TransDeluxe, kas iš šių puslapių galima pamatyti 50 + kalbomis! Ar žinote, ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jūsų svetainėje tik šoktelėjo iš kurių įmanoma 1000 puslapių indeksuojami atsižvelgiant įmanoma 50.000 (1000 pages X 50 kalbų) puslapių indeksuojami paieškos sistemose.

Atsižvelgdama tiek daug puslapių indeksuojami tiek daug kalbų bus gerokai padidinti kelių eismo suma, turite atvykstančių į jūsų svetainę iš paieškos sistemų. Taip yra, nes dabar gauti visi žmonės, kurie ieško informacijos, kuri yra jūsų svetainėje - bet kurie iš tikrųjų ieško kita kalba (kurios jūsų svetainė yra dabar išversta į)! Galite paspausti ant šaligatvio prie mūsų interneto svetainės apačioje matysite, kaip mūsų programinė įranga veikia!

Jei įdiegėte TransDeluxe, pradėti tikisi turėti daug daugiau žmonių, peržiūrintys jūsų reklama skaičių, spustelėję savo partnerių ryšius, todėl dovanas, Užsiregistravę mokamas narystės, o prisijungimui savo svetainę!

Jūs galite susisiekti su TransDeluxe pagalbiniam personalui čia: [email protected]


Dėkojame, kad lankotės TransDeluxe! Padėkite skleisti žodį apie mus!