Laipni lūgti mājās TransDeluxe!

Laipni lūgti mājās no spēcīgākajiem tīmekļa programmatūras internetā! TransDeluxe ir labākais programmatūru, jūs atradīsiet, lai paplašinātu jūsu mājas lapā visā pasaulē! Šī programmatūra palīdz jūsu portāla meklētājprogrammu optimizācija, palielinot summu satiksmes jums par 50 reizes!

Kas varētu to uzlabot? TransDeluxe ir 100% bez maksas, un to var uzstādīt uz jebkuru mājas lapā - nav svarīgi, kāda veida mājas lapā tas ir!

TransDeluxe ir viens no vienkāršākajiem skriptu Web uzstādīt un noteikti visspēcīgākais. Lūk, kā tas palīdzētu jūsu mājas lapā:

Let's izlikties, ka tieši tagad jūsu mājas lapā bija tikai 1000 lappušu indeksēti Google, Yahoo, MSN, uc Pēc instalēšanas TransDeluxe, katru no šīm lapām var apskatīt 50 + valodās! Vai jūs zināt, ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka jūsu mājas lapā tikai izlēca no tā, iespējams, 1000 indeksē lapas, kam iespējama 50000 (1000 pages X 50 valodās) lapas indeksēti meklētājprogrammas.

Kam tik daudz lapas indeksēti tik daudzās valodās ļaus būtiski palielināt summu satiksmes jums nāk uz jūsu vietni no meklētājprogrammas. Tas ir tāpēc, ka jums tagad saņem visiem cilvēkiem, kas meklē informāciju, kas ir uz jūsu mājas lapā - bet kas faktiski meklē citā valodā (kas jūsu mājas lapā tagad ir tulkoti)! Jūs varat klikšķināt uz karogiem apakšā mūsu mājas lapā, lai redzētu, kā tieši mūsu programmatūru strādā!

Ja instalējat TransDeluxe, sāk gaida, lai būtu milzīgs pieaugums to cilvēku skaits, skatās jūsu reklāmas, noklikšķinot uz jūsu filiāli saites, padarot ziedojumus, parakstoties par samaksāto dalības, un kas savieno Jūsu mājas lapā!

Jūs varat sazināties ar TransDeluxe atbalsta personāls šeit: [email protected]


Paldies, ka apmeklējāt TransDeluxe! Palīdzētu izplatīt vārdu par mums!