TransDeluxe Превземања

Важно Најава: На TransDeluxe тим е сега нуди бесплатна услуга за инсталација на сите подолу преземања. Ако сте заинтересирани во нашата бесплатна услуга за инсталација, едноставно ни испратите email со следните податоци: на линк до вашата веб-страница, на FTP корисничко име / лозинка, а името на скриптата ќе се користи. Ве молиме да ни овозможи до 48 часа да се процесира вашата инсталација.

Ние работиме напорно за да TransDeluxe достапни за секој веб-сајт HTML во светот како и обезбедување пребарувач пријателски превод приклучоци за сите најпопуларните PHP скрипти.

TransDeluxe Превземања

TransDeluxe Универзална виџети - Ова е елемент што секој, без разлика што php скрипта или кодирање јазик нивниот веб-сајт е напишан, да додадете превод функција за посетителите на нивниот вебсајт. Ако скрипта која ќе се користи не имаат TransDeluxe додаток создадени специјално за него, тогаш ние сугерира користење на овој елемент.

TransDeluxe за Статичка (HTML) веб-страниците - Ова е оригиналната верзија на TransDeluxe. Компатибилен е со милиони веб-сајтови, кои се едноставно користење на HTML код, наместо било комплицирано PHP скрипти.

TransDeluxe за WordPress (софтвер за блогирање) - Нашата WordPress верзија брзо стана една од најпопуларните додатоци користи на WordPress. Тоа е многу лесно да го инсталирате приклучокот за која ќе ви донесе тони сообраќај.

TransDeluxe за WordPress.com (Блог Host) - TransDeluxe сега се проширува и нуди своите услуги на стотици илјади сопственици на блог кои работат блогови на WordPress.com. Подгответе се за да започне да добива повеќе посетители!

TransDeluxe за Блогер (Блог Host) - TransDeluxe сега се проширува и нуди своите услуги на стотици илјади сопственици на блог кои работат блогови на Блогер. Ова е extremly лесно графичка контрола за да додадете!

TransDeluxe за MyBB (Форум Софтвер) - MyBB е првиот форумот софтвер, решивме да ја тестираме и нашата софтвер за превод на. Ние бевме првите за ослободување на бубачки слободен превод додаток за MyBB.

Ние активно работи на обезбедување автоматски превод скрипти за сите од најпопуларните PHP скрипти. Ако сакате да побарате преведувач додаток за посебен софтвер, пишете ни на [email protected]

Софтвер што се во моментов работат на: Јоомла - Друпал - Mambo - PHP Fusion - CMS Made Simple - LifeType - база на - лиценциран софтвер на vBulletin - во врска со phpBB - IPB - SMF


Ви благодариме за посетата TransDeluxe! Помогне да се рашири зборот за нас!