TransDeluxe Downloads

Ważne ogłoszenie: TransDeluxe Team jest teraz oferuje bezpłatną usługę instalacji wszystkich poniżej pliki do pobrania. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą bezpłatną usługę instalacji, po prostu napisz do nas następujące informacje: link do strony internetowej, podając nazwę użytkownika i hasło FTP oraz nazwę skryptu, którego używasz. Proszę pozwolić nam na 48 godzin do procesu instalacji.

Pracujemy ciężko, aby TransDeluxe dostępne dla każdej strony HTML na świecie, jak również zapewnić przyjazne dla wyszukiwarek pluginy dla wszystkich skryptów PHP najpopularniejszych.

TransDeluxe Downloads

TransDeluxe Universal Widget - jest to jako, że każdy, bez względu na to skrypt php lub język kodowania ich stronie internetowej jest napisane w, można dodać funkcję tłumaczenia ich odwiedzających. Jeśli skrypt, którego używasz nie ma TransDeluxe plugin stworzony specjalnie dla niej wtedy sugerując przy tym gadżecie.

TransDeluxe na statyczne (HTML) stron internetowych - jest to oryginalna wersja TransDeluxe. Jest to zgodne z milionów witryn, które są po prostu za pomocą HTML zamiast skomplikowanych skryptów PHP.

TransDeluxe na WordPress (blogi Software) - Nasze wydanie WordPress szybko stał się jednym z najbardziej popularnych wtyczek stosowanych na WordPress. Jest to bardzo łatwe do zainstalowania wtyczki, która przyniesie Ci mnóstwo ruchu.

TransDeluxe na WordPress.com (Blog Host) - TransDeluxe obecnie rozszerzony do oferując swoje usługi setki tysięcy właścicieli blogów, które prowadzi blogi na WordPress.com. Przygotuj się do coraz większej liczby użytkowników!

TransDeluxe dla Bloggera (Blog Host) - TransDeluxe obecnie rozszerzony do oferując swoje usługi setki tysięcy właścicieli blogów, które prowadzi blogi w serwisie Blogger. Jest to wyjątkowo łatwy widget dodać!

TransDeluxe dla MyBB (Forum Software) - MyBB jest pierwszym oprogramowaniem forum postanowiliśmy przetestować nasze oprogramowanie tłumaczenia. Byliśmy pierwszą na wydanie bug-wolne tłumaczenie wtyczki do MyBB.

Pracujemy, aby dostarczyć automatyczne tłumaczenie na wszystkie skrypty z najpopularniejszych skryptów PHP. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać pomoc tłumacza plugin do specjalnego oprogramowania, napisz do [email protected]

Oprogramowanie obecnie pracujemy na: Joomla - Drupal - Mambo - PHP Fusion - CMS Made Simple - LifeType - Textpattern - vBulletin - phpBB - IPB - SMF


Dziękujemy za odwiedzenie TransDeluxe! Pomoc rozpowszechniać informacje o nas!