Dołącz do TransDeluxe Team!

TransDeluxe.com rozpoczęto w sierpniu 2010 roku przez trzy osoby z Houston, Texas. Zdaliśmy sobie sprawę, że istnieje ogromny rynek w dziedzinie tłumaczenia. Wyobraź sobie, że pewnego dnia może udać się do dowolnej witryny internetowej na świecie i czytać w swoim ojczystym języku. W tej chwili nie miliony stron internetowych, że nie jesteś w stanie przeczytać tylko dlatego, że są w innym języku. Pomyśl, jak wiele informacji tracisz na!

W pierwszym dniu otwarcia wydaliśmy skrypty tłumaczenie dla statycznych stron internetowych i blogów WordPress. Na drugi dzień wydaliśmy skrypty Blogger i WordPress.com. Na trzeci dzień wydaliśmy skryptu MyBB i TransDeluxe Universal Widget. Co długie trzy dni pracy!

W ciągu 24 godzin otwarcia naszych drzwi online byliśmy zalewani e-maili od ludzi, wzywającego nas do stworzenia wtyczki do wszystkich rodzajów różnych skryptów! Ilość wniosków, które mamy, jest przytłaczające i jest po prostu zbyt dużo dla nas w obsłudze, dlatego poszukujemy nowych osób do zespołu!

TransDeluxe jest zupełnie strony non-profit, to zawsze była i zawsze będzie. Oddajemy wszystko, kod całkowicie za darmo - to właśnie internet jest o! Jak w przypadku każdego internetowego projektu non-profit, nie zarabia pieniędzy, a jeśli dołączyć do naszego zespołu będziesz albo nie. Jednak jest to szansa do historii razem z nami!

Mamy dać wszystkim naszego zespołu jednej rzeczy: własnego na naszej stronie internetowej do określenia, które naprawdę są w naszym zespole. Robimy to z powodu naszej historii pracy z online propozycje. Tłumacze muszą sposób, że mogą okazać się przyszłym pracodawcom, że są w naszym zespole - i to szybki sposób na pracodawców, by sprawdzić się na ciebie, aby sprawdzić, czy naprawdę jesteś. To zależy tylko od ciebie, co chcesz nam to na stronie - pełna nazwa, adres, numer telefonu, wtyczki utworzone dla nas, linki do innych stron internetowych, itp - ale całkowicie do Ciebie, aby zdecydować, co Informacje zrobić i nie chcą dać nam. Ponadto, strona jest całkowicie prywatna. Nie będziemy dzielić się nią z nikim, jest dla odniesienia, dzięki czemu można dać go dla przyszłych pracodawców.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu i zarabianie historii wystarczy wysłać do nas e-mail poinformowanie nas, że chcesz dołączyć i co możesz wnieść do zespołu. Możesz skontaktować się z nami: [email protected]

Poniżej znajduje się lista niektórych skryptów szukamy ludzi do tworzenia wtyczek do TransDeluxe. Jeśli jednak chcesz utworzyć plugin do skryptu, który nie znajduje się na poniższej liście, że to brzmi świetnie do nas! Chętnie usłyszeć nowe pomysły!

Blogging Skrypty

Textpattern - Nucleus CMS - LifeType - Serendipity - Dotclear - Zomplog - FlatPress - NibbleBlog

Forum Skrypty

vBulletin - IPB - phpBB - SMF - PunBB - Phorum - AEF - Vanilla - UseBB - miniBB - XMB - NovaBoard

Wiki Scripts

DokuWiki - MediaWiki - PmWiki - BoltWire - WikkaWiki - WikyBlog

Skrypty Galeria

4images - Coppermine - Galeria - Zenphoto - Pixelpost - TinyWebGallery - Piwigo

Skrypty eCommerce

Zen Cart - OpenCart - osCommerce - Magento - PrestaShop - AlegroCart - Freeway

CMS / Portal Skrypty

Joomla - Drupal - Mambo - PHP Fusion - CMS Made Simple - MODx - MAXdev - XOOPS - PHP-Nuke - Website Baker - Szczęki - Tiki Wiki - Zikula - Contao - wykładnik - Etomite - eZ Publish - concrete5 - TYPO3 - sNews - ImpressCMS - TangoCMS


Dziękujemy za odwiedzenie TransDeluxe! Pomoc rozpowszechniać informacje o nas!